HomeŽivotní stylPosypat solí, pálit věci a modlit se: co byste rozhodně měli dělat...

Posypat solí, pálit věci a modlit se: co byste rozhodně měli dělat v den zimního slunovratu

Dne 21. prosince byste si rozhodně měli udělat čas na očistu svého domova, pracoviště, těla, životního prostředí a myšlenek.Speciálně pro portál ‚A teď pozor!‘ astroložka Elena Munová prozradila, co byste měli v tento den udělat.

Nejdříve je třeba vyhodit staré věci a zbavit se všeho nepotřebného.Rozbité nádobí, rozbitý nábytek, opotřebované věci je třeba poslat do recyklačního centra.Při úklidu astrolog radí rozsypat v každém rohu domu sůl, abyste se zbavili negativní energie.Měla by se smýt až na samém konci, kdy bude pořádek uveden do pořádku.

Je-li to možné – rozdělejte oheň ze starých věcí a bavte se u něj s celou rodinou.Udělejte to na dvoře.

Je důležité udělat si bilanci roku.Podívejte se, co jste se naučili, co jste změnili a co jste si uvědomili.Moon doporučoval, aby si všechny díky a stížnosti zapsal do zápisníku a pak ‚nepřátelům‘ odpustil.

Hlavním úkolem 21. a 22. prosince je vytvořit něco nového.Odložte svou budoucnost a soustřeďte se na nové myšlenky.Samotné přání je lepší vyslovit třikrát a nesnažit se nikomu způsobit zlo, protože by se to mohlo vrátit.

‚Modlitba, meditace v této době bude mít obrovskou sílu,‘ shrnula Elena Moonová.

Dříve byli Rusové označeni za nejdůležitější den v roce 2022.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten