HomeŽivotní stylPozor: ženy s těmito 4 jmény mají sklony k alkoholismu

Pozor: ženy s těmito 4 jmény mají sklony k alkoholismu

Esoterici jsou si jisti: jména mohou svého majitele nejen chránit a přinášet mu štěstí, ale dokonce zhoršovat touhu po alkoholu.Níže uvádíme seznam ženských jmen, která způsobují, že se jejich majitelky v pití neovládají.

Larissa

Slabinou těchto žen je nedostatek smyslu pro proporce.Larissa má měkkou povahu a nedokáže vždy odmítnout nabízenou skleničku, snadno si o ni řeknou.

Juliana

Juliány jsou maximalistky.Velmi důležitý je pro ně úspěch v kariéře a prosperita v rodině.A pokud se takové dívce nedaří, utápí své problémy v alkoholu a riskuje, že upadne do závislosti.

Jana

Jsou nenároční a chtějí ze života vytěžit maximum.Často je lze potkat v hlučné společnosti se skleničkou v ruce.V tragickém životním období se Janové nemusí vyrovnat se svými emocemi a mohou hledat útěchu v silném pití.

Alžběta: ‚Když jsem se narodila, tak jsem se narodila jako dítě

Tyto ženy mají slabost – je to sebeklam.Žijí v iluzích a nechtějí čelit realitě, proto otupují bolest alkoholem.Alkohol jim pomáhá být i nadále v iluzích, píše Wday.ru.

Dříve byla jmenována jména, jejichž majitelé dostávají od narození podporu vyšších sil.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten