HomeŽivotní stylPravda, all-inclusive: vybíravý turista jmenoval ruské sanatorium, kde je dovolená 'lepší než...

Pravda, all-inclusive: vybíravý turista jmenoval ruské sanatorium, kde je dovolená ‚lepší než v Turecku‘

Autor zenového kanálu ‚Záludnosti turistiky‘ nečekaně zjistil, že i ta nejobyčejnější, zdálo by se, dovolená v ruském sanatoriu může být lepší než dovolená v Turecku.

Tohle, píše cestovatel, je georezort Jangan-Tau v Baškirsku.Zde je nejen krásná příroda a vzduch prosycený aeroiony, ale i služby a stravování jsou na špičkové úrovni.

Pokud v Turecku existují velké otazníky nad pestrostí jídelníčku.Často se tam všechno nesnědené rozmixuje a podává ráno v podobě salátů utopených v majonéze.

‚V Yangan-Tau se s něčím takovým nesetkáte – všechna jídla jsou čerstvá a jídelníček se aktualizuje každých čtrnáct dní,‘ slibuje jeden z turistů.

Dvanáctidenní dovolená stála dívku 80 000 rublů.Kromě ubytování a stravování byly v ceně zahrnuty také geotermální koupele, masáže, fyzioterapie, magnetoterapie, LFK, minerální koupele a fytoterapie.

V Turecku jsme si museli za všechno připlatit.

Již dříve bylo oznámeno, že úřady na Bali od 31. května vydaly 12 doporučení a osm zákazů pro turisty.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten