HomeZajímavéPřed čištěním podlah přidejte do vody glycerin: problémy s laminátem zmizí

Před čištěním podlah přidejte do vody glycerin: problémy s laminátem zmizí

Pokud máte ve zvyku utrácet jmění za drahou domácí chemii na čištění laminátových podlah, pak je tento chytrý lifehack určen právě vám.Existuje totiž jedna cenově dostupná a účinná přísada, o které mnoho lidí pravděpodobně ani neví.Řeč je o tekutém glycerinu – univerzálním pomocníkovi v domácnosti.

Tento jednoduchý a levný přípravek, který lze zakoupit v každé lékárně, umožňuje dokonale vyčistit laminátovou podlahu a dodat jí zrcadlový lesk.Je zcela bezpečný a nezanechává žádné lepkavé šmouhy ani zbytky.

Podívejme se na návod k přípravě tohoto zázračného pracího prostředku krok za krokem:

Krok 1.Naplňte vědro teplou vodou,.

Krok 2.Přidejte trochu jakéhokoli šamponu nebo prostředku na mytí nádobí.

Krok 3.Přilijte asi 1-1,5 čajové lžičky glycerinu (podle objemu vody),.

Krok 4.Přistupte k vytírání podlahy!

Poté se postup mytí podlahy nijak neliší od běžného postupu.Výsledek vás příjemně překvapí – lesklý, jakoby vyleštěný povrch bez sebemenších šmouh.Nebyla zaznamenána žádná kluzkost nebo lepivost podlahy po použití glycerinu.

Vyzkoušejte tento jednoduchý, bezpečný a finančně nenáročný prostředek na laminátové podlahy.Ušetříte spoustu peněz za drahé chemikálie a získáte dokonale čistou a lesklou podlahu bez větší námahy.Stačí zkusit použít roztok s glycerinem!

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten