HomeŽivotní stylPřed zlatou svatbou: 5 jmen mužů, kteří se nikdy nerozvedou

Před zlatou svatbou: 5 jmen mužů, kteří se nikdy nerozvedou

Parapsycholožka a taroložka Galina Yanko jmenovala pět jmen mužů, kteří po svatbě žijí se svými ženami dlouhý a šťastný život.Takoví manželé se se svou milovanou nikdy nerozvedou.

Alexej je ideální manžel.Podle taroložky se majitelé tohoto jména často žení mladí nerozumně.Zároveň jim tento přístup nebrání v tom, aby svého partnera milovali celý život.

Vladislavové jsou považováni za ušlechtilé muže, kteří si pečlivě vybírají svého životního partnera.Jeden parapsycholog uvedl, že nositelé tohoto jména tvoří pevný svazek, který může vydržet až do zlaté svatby.

Denis má veselou povahu a charisma, takže není divu, že snadno okouzlí dívky.Taroložka zdůrazňuje, že kvůli tomu muži s tímto jménem zůstávají dlouho svobodnými mládenci.Pokud si však vybuduje vážný vztah, je nepravděpodobné, že by se chtěl rozvést.

Lev se zamiluje jednou provždy, i když je těžké ho dobýt.Galina Yanko poznamenala, že majitelé tohoto jména jsou v manželství věrní a netolerují nevěru.

Andrej se nikdy nebude chtít rozejít, i když se zamiluje do jiné ženy, věří taroložka.Podle ní se muži s tímto jménem dívají nalevo, ale milují jen svou ženu, uvádí Teleprogramma.pro.

Dříve bylo jmenováno pět jmen žen, které jsou špatnými řidičkami.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten