HomeŽivotní stylPřilepte na televizi disk s vatou: jen pár lidí ví, jak to...

Přilepte na televizi disk s vatou: jen pár lidí ví, jak to skončí

Jen málo lidí dokáže odhadnout, jak jinak se dá bavlněný disk použít.Byl vynalezen k odstraňování kosmetických přípravků, ale to neznamená, že se jeho funkce omezuje jen na to.

Pokud chcete, aby váš byt neustále příjemně voněl, můžete vatový tampon použít jako dávkovač vůně.V takovém případě nebudete muset dýchat chemii z plechovky osvěžovače vzduchu, píše novate.ru.

Vyberte si svůj oblíbený éterický olej – můžete použít i několik vůní.Například levandule, ylang-ylang, jasmín uklidní a povzbudí vůně bergamotu, citronu a rozmarýnu.

Příjemná vůně dobře prostoupí bytem, pokud disk umístíte na teplé místo.Nebo jej můžete připevnit na zadní stranu televizoru – v tomto případě přírodní aroma nikdo neuvidí, ale bude fungovat dokonale.

Když je televizor zapnutý, éterické oleje se intenzivněji odpařují, takže vůně je silnější.Takovou vůni lze snadno ‚doplnit‘ přidáním několika dalších kapek oleje.

Dříve se stala známou květina, kterou je třeba dát na parapet, aby v bytě nebyli švábi.

Mezitím psycholožka vyprávěla, jak v létě navázat vztah s dospělým dítětem.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten