HomeŽivotní stylPřinášíme bohatství do domácnosti: co dokáže koště a džbán ovsa v moderní...

Přinášíme bohatství do domácnosti: co dokáže koště a džbán ovsa v moderní kuchyni

Moderní kuchyň dnes není jen náhodná sestava nábytku a doplňků.Je to kompetentní uspořádání, ‚chytré‘ spotřebiče a promyšlený úložný systém.Mnoho lidí však dává přednost oživení a zútulnění místnosti.V takových zvláštních kuchyních našli redaktoři ‚Belnovosti‘ zajímavé předměty – koště a džbán s ovsem.Ukazuje se, že kromě dekorativních účelů lze tyto předměty použít jako talismany.

Málokdo dnes používá koště k určenému účelu.Už dávno ho nahradil robotický vysavač.Neměli bychom však zapomínat, že koště bylo po staletí nejskutečnějším amuletem.

Na vesnicích se používalo pro A zároveň jako magnet přitahuje do rodiny radost, blahobyt a bohatství, pohodlí a útulnost.

Originální hliněný džbán skvěle doplní interiér kuchyně, zejména pokud je vyroben ve stylu Provence.A pokud bude naplněn ovsem, stane se mocným talismanem proti hladu.S takovým talismanem bude váš dům vždy plný pohárů.Od pradávna se džbán s ovsem používal ke zlepšení finančního blahobytu rodiny.

Dříve jsme si řekli, k čemu vlastně slouží zásuvka pod troubou.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten