HomeŽivotní stylPřipadejte si jako královna Buckinghamského paláce: takový luxus v této trojici zimních...

Připadejte si jako královna Buckinghamského paláce: takový luxus v této trojici zimních vůní

V prosinci chcete slavnostní atmosféru a tu je neuvěřitelně snadné vytvořit pomocí vůní.Na zimu a Silvestra se báječně hodí tři parfémy.Dodávají ženám luxus, můžete se s nimi cítit jako skutečná královna.

Pokud už jste si vybrala ten nejšikovnější outfit, boty, pak je čas vybrat si silvestrovský parfém se svátečními tóny – jsou to klasické vůně.

Thierry Mugler Angel

Skutečně luxusní žena s šarlatovou rtěnkou na rtech, v elegantním kabátě a kožešinové čepici.Je to opojná vůně oslav, lásky a svobody.Ve svrchních tónech najdete cukrovou vatu, meloun, jasmín, bergamot, mandarinku.Základ zachycuje pačuli s čokoládou, karamelem a pižmem.

Tom Ford Black Orchid

Je to skutečná legenda – vůně, kterou se tisíce napodobitelů neúspěšně snaží napodobit.Zdůrazňuje jemnost sametu ženské kůže a člověku se okamžitě vybaví luxusní večírek s černými šaty dlouhými až na zem a drahými šperky.Vrchní tóny novoročního parfému tvoří lanýž a gardénie, jasmín, mandarinka a citron.Základní tóny zahrnují ambru, santalové dřevo a vetiver s bílým pižmem.

Jsou přítomny sladké a trpké tóny.

Foto: KamranAydinov/freepik.com.

Dior Addict Eau Fraiche

Tato vůně je pro královny – ženská a pudrová, jemná a křišťálově zvonivá.Takový svátečně-zimní parfém vytváří uvolněnou náladu.Zní draze, krásně se hodí nejen na večírek, ale i na tête-à-têtes.Svrchní tóny obsahují bergamot s citronem a základ obsahuje pižmo.

Dříve jsme vám vyprávěli o pěti parfémech, které hvězdy zbožňují.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten