HomeŽivotní stylPřipevněte magnet na zárubeň vchodových dveří: poznamenejte si, jak je to šikovné...

Připevněte magnet na zárubeň vchodových dveří: poznamenejte si, jak je to šikovné – všechny vaše přítelkyně to budou opakovat

Být v hostech, můžeš si všimnout jednoho triku.Některé hostitelky zavěsí magnetku na dveře bytu.Není to jen tak pro legraci.

Ne hned tušíte, k čemu je tam potřeba.Nápad je to však velmi vhodný.Takový, který stojí za to využít.

Vezměte si malý magnet.Někteří lidé mohou mít po ruce podložku.Ta by měla být připevněna na lžíci boty.Vezměte kapronovou kravatu a připevněte magnet k uchu rohu (viz foto).

Můžete také použít magnet z reproduktoru magnetofonu.Často bývá poměrně velký.V tomto případě jej ihned umístěte na kovovou tyč otvoru.K samotné lžíci není třeba nic připevňovat.Stačí ji opřít o magnet.

Pokud je magnet vyroben s podložkou, je lepší jej zajistit spojkou.Provlékněte ji uchem lžíce a otvorem magnetu.Pokud rohatku nepotřebujete, zavěste ji na zárubeň dveří.

Foto: Snímek obrazovky kanálu Zen v programu Engineer on Remote.

Díky této vychytávce nebude muset roh hledat v zásuvce ani pro něj chodit, když budete stát na prahu.’Odlepí‘ se od magnetu, použije se a znovu se připevní – pohodlné.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten