HomeŽivotní stylProč mazané hostesky dávají na koberec vodku: neobvyklý trik vyřeší velký problém...

Proč mazané hostesky dávají na koberec vodku: neobvyklý trik vyřeší velký problém během několika sekund

Pokud jsou v rodině malé děti, skvrnám na kobercích a čalouněném nábytku se obvykle nevyhnete.

Zvláště obtížně se odstraňují skvrny od laku na nehty a gelu na nehty, se kterými si dívky rády hrají, když si dělají manikúru nebo kamarádkám.

Pokud se lak na nehty náhodou rozlije na oblečení, koberec, pohovku, křeslo nebo jiný měkký povrch, nerozčilujte se.Takovou skvrnu snadno odstraníte vodkou.

Ta nenechá prostředek zaschnout a pomůže vám během několika sekund.Okamžitě namočte textilní hadřík do vodky a jemně lak odstraňte, uvádí zenový kanál TECHNOTION.

Naneste vodku na hadřík a odstraňte lak.

Foto: Snímek obrazovky kanálu TECHNOTION Zen.

Již dříve bylo oznámeno, proč hospodyňky míchají vodku s glycerinem a slepičím vejcem.Ukázalo se, že taková neobvyklá směs pomůže vyčistit věci od skvrn, které zůstaly po červeném víně.

Smíchejte vodku a glycerin ve stejném poměru a pak tam rozklepněte vejce.Smíchejte, naneste na skvrnu od vína a nechte dvacet minut působit.Poté výrobek umyjte práškem ručně nebo v pračce.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten