HomeZajímavéProč šetrné hostesky kupují nejlevnější mýdlo: 3 účinná řešení

Proč šetrné hostesky kupují nejlevnější mýdlo: 3 účinná řešení

Mýdlo jsme si zvykli spojovat výhradně s hygienickými postupy a mytím rukou.Ukazuje se však, že jde o úžasný multifunkční výrobek, který může pomoci vyřešit mnoho problémů v domácnosti! Dnes vám povíme o třech užitečných vlastnostech obyčejného toaletního mýdla, o kterých zkušené hospodyňky vědí své.

Takže za prvé, pokud se vám zip na oblečení nebo tašce začne lepit, ošetřete ho mýdlovým roztokem – a bude zase ‚jezdit‘ jako nový! Proto nespěchejte s vyhazováním přilepených věcí – stačí trocha mýdla.

Za druhé, prací nebo i toaletní mýdlo se skvěle hodí na mytí různých povrchů při úklidu.Namydlete houbičku – a bezpečně vydrhněte všechny nečistoty, zejména mastnotu v kuchyni.Žádné speciální chemikálie!

Zatřetí se tímto mýdlem můžete účinně zbavit nepříjemného vrzání dveřních pantů.Stačí jej nanést na panty a vyleštit – je bezpečnější než použití rostlinného oleje k tomuto účelu.

Zde jsou tři užitečné vlastnosti obyčejného mýdla, které by měla znát každá hospodyňka! Použijte tyto tipy a oceníte všestrannost tohoto výrobku!

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten