HomeZajímavéProč zkušené hospodyňky nevyhazují spony do tašek: 7 užitečných využití v domácnosti

Proč zkušené hospodyňky nevyhazují spony do tašek: 7 užitečných využití v domácnosti

V našem každodenním životě existuje mnoho známých předmětů, které považujeme za samozřejmost a nepřemýšlíme o jejich alternativním využití.Jedním z takových předmětů je i obyčejná spona na sáčky na chleba.Tento malý, ale nesmírně užitečný předmět může věrně sloužit nejen v kuchyni.

V této publikaci vám prozradíme 7 kreativních lifehacků, které vám pomohou podívat se na jednoduché klipy novým pohledem a využít je v různých každodenních situacích.Ale pěkně popořadě!

Zaprvé, klip můžete použít ke snadnému a přehlednému uložení vánočního osvětlení.Sestavte ji a zajistěte svorkou – tak se dráty nezamotají a příští rok bude girlanda připravena k použití.

Zadruhé, uložte lepicí pásku pohodlně pro budoucí použití – umístěte na špičku klip a nebudete ji muset pokaždé odlepovat.

Zatřetí, uspořádejte klíče tak, že je označíte klipy s popisky.Budete na první pohled vědět, která klávesa je která, nebudete je plést a vyhnete se nepříjemným situacím.

Za čtvrté, klip může být skvělou záložkou do knih a sešitů.Mějte jich vždy několik v tašce nebo batohu a potřebná stránka se vám již neztratí.

Za páté, vneste pořádek do drátů v domě pomocí sponek na jejich označení.Označte každou svorku a omotejte jí drát – zmatek je odstraněn!

Za šesté, při hostování hostů používejte svorky jako původní značky na sklo.Napište na ně iniciály a připevněte je k nohám; takové malé překvapení nezůstane bez povšimnutí.

Za sedmé, abyste zabránili ztrátě ponožek při praní , sepněte páry k sobě před vložením do pračky.Díky tomu zůstanou sady neporušené.

Jak vidíte, jednoduchý klip na chlebové sáčky dokáže při použití trochy důvtipu a fantazie skutečné divy.Používání těchto jednoduchých a prostých drobností v domácnosti se stane nepostradatelným pomocníkem při uvádění věcí do pořádku a organizování vašeho prostoru!

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten