HomeŽivotní stylProdávají se za pár drobných a vy křičíte nadšením: 5 nejlepších dárků...

Prodávají se za pár drobných a vy křičíte nadšením: 5 nejlepších dárků na Silvestra 2024

V předvečer Nového roku začíná mnoho Rusů přemýšlet o dárcích pro své blízké.Vybrat vhodný dárek je často obtížné, proto se vyplatí obrátit se na univerzální možnosti.Odborníci sestavili žebříček pěti věcí, které se budou líbit každému.

Originálním a zdařilým dárkem na Nový rok může být exotická sada koření nebo exotický čaj.Navzdory všeobecnému mínění takový dárek potěší nejen gurmány.Bude po chuti úplně každému a ukáže, že jste výběru dárku věnovali dostatek času.

Případně můžete darovat vstupenky do divadla nebo na koncert.Díky tomu bude moci obdarovaný strávit příjemný čas.Za stejně vhodný dárek se považují i online kurzy.Umožní vám rozšířit si znalosti a seznámit se se zajímavými lidmi.

Obzvláště úchvatný bude okamžik rozbalení dárku.

Foto: prostooleh/en.freepik.com.

Neméně zdařilým dárkem může být stolní hra.Předpokládá se, že takový dárek potěší dítě, ale pro dospělé je neméně relevantní.Díky přítomnosti deskové hry bude člověk moci shromáždit velkou skupinu přátel, stejně jako zajímavý způsob trávení času.

V jednotlivých případech stojí za to darovat elektronický dačnik pro péči o pokojové rostliny.Květiny má v bytě téměř každý člověk, takže systém, který informuje o potřebě zalévání nebo hnojení, bude velmi užitečný.

Již dříve odborníci prozradili, co je nejlepší dát ženě k Novému roku.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten