HomeŽivotní stylProvádějte to s telefonem každé 3 měsíce - budete překvapeni, jak rychle...

Provádějte to s telefonem každé 3 měsíce – budete překvapeni, jak rychle bude fungovat

Odborníci nám řekli, proč byste měli pravidelně obnovovat tovární nastavení svých smartphonů.Mělo by se to dělat ze dvou důvodů – pro zajištění bezpečnosti dat a pro zrychlení přístroje.

Jedno vyčištění nepotřebných dat nestačí, je třeba provést úplný reset do továrního nastavení.Jen tak se zbavíte všech nepotřebných dat nahromaděných v paměti smartphonu.

Proces obnovení továrního nastavení se může zdát děsivý, ale je důležitý pro bezpečnost vašich dat.Jeho pravidelné provádění pomáhá snížit počet oznámení, malwaru a celkově snižuje riziko ztráty důležitých informací.

Nezapomeňte si zálohovat všechna data, poté obnovte nastavení a postupujte podle pokynů ve smartphonu, což vám pomůže vrátit všechny aplikace a mediální soubory tam, kam patří.

Tento proces nejenže ‚osvěží‘ zařízení, takže je téměř jako nové, ale může také zlepšit jeho výkon díky uvolnění paměti pro odpad, píše Popular mechanics.Odborníci doporučují resetování provádět každých 3 až 6 měsíců.

Dříve bylo Rusům vysvětleno, proč dávat telefon na noc do hrnku.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten