HomeŽivotní stylPsycholog z 'Patsanok' prozradil, zda si můžete zvýšit sebevědomí bez plastické operace

Psycholog z ‚Patsanok‘ prozradil, zda si můžete zvýšit sebevědomí bez plastické operace

Psycholožka Lubov Rosenbergová, která pracuje s účastníky projektu ‚Nová Patsanka‘, prozradila, jak bojovat s nízkým sebevědomím.Vysvětlila, že mnoho hvězd se uchyluje k plastickým chirurgům, aby se začaly mít rády.

Roserbergová objasnila, že plastická operace je také dobrý způsob, jak se trvale zbavit komplexů a začít se přizpůsobovat vlastním nebo společenským standardům krásy.Jako příklad uvedla Světlanu Lobodu a Jekatěrinu Varnavovou, které změnily svůj vzhled, aby se staly hvězdami.

I bez chirurgického zákroku se však člověk může naučit být se svým tělem nebo vzhledem spokojený.Psycholog vysvětlil, že hodnocení vzhledu je nejčastěji vytvářeno názory druhých.

‚Je důležité zjistit, zda vidí rysy vašeho vzhledu, nebo zda jste jediní, kdo je považuje za vadu.’Nebojte se klást otázky a získávat zpětnou vazbu, pokud si opravdu myslíte, že vám tato ‚vada/defekt/zvláštnost‘ brání žít a užívat si života,‘ radí Rosenberg.

Podle ní pouze rovnováha mezi vnitřním světem člověka a vnějšími údaji může vést k přiměřenému sebevědomí, píše StarHit.

Připomeňme, že nedávno se Loboda blýskl napjatými ‚třešničkami‘ na pláži.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten