HomeŽivotní stylRekreanti piští nadšením - na pozemku nejsou komáři a komáři: vezměte si...

Rekreanti piští nadšením – na pozemku nejsou komáři a komáři: vezměte si papír a kávu

Pokud vás na dače nebo v bytě trápí hmyz, rozhodně byste s ním měli bojovat.Mnozí si zajdou do obchodu pro speciální spirály s chemickým zápachem.Ti, kteří ji nechtějí dýchat, si vyrobí lidový prostředek ze lžičky instantní kávy a zubní pasty.

Vezměte sklenici a vysypte z ní lžičku instantní kávy, pak – trochu pasty (stačí i ta nejlevnější).Tyto ingredience je třeba dobře promíchat a pak je rozetřít na toaletní papír.

Srolujte ho v několika vrstvách po celé délce a pak začněte roztírat kompozici.Hned vás chci upozornit, že pohled není příliš příjemný, ale účinek stojí za to.

Vzniklou hmotu je třeba srolovat tak, aby vznikl jakýsi knot.Poté ho vložte do sklenice, které není škoda, a zapálte na okraji papír.Začne doutnat – bude odpuzovat komáry a moskyty lépe než koupená cívka, ale nebudete muset dýchat chemii.

Výrobek je třeba rozetřít na toaletní papír, stočit do knotu a zapálit.Hmyz se bude vyhýbat zápachu, který z něj vychází.

Foto: Snímek obrazovky z kanálu Galiya Gotovit’s Zen.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten