HomeŽivotní stylRetrográdní vrchol Merkuru nikoho nešetří: jak se vyhnout smůle před koncem prosince

Retrográdní vrchol Merkuru nikoho nešetří: jak se vyhnout smůle před koncem prosince

Astroložka Vasilisa Volodina upozorňuje, že retrográdní Merkur v nadcházejícím týdnu od 18. do 24. prosince zvýší svůj vliv na všechny.Jeho vrchol nastane v druhé polovině týdne, přičemž jeho účinky se projeví po zbytek roku.

Podle Volodina to lidé, kteří jsou zvyklí vše kontrolovat, mohou přehánět, aniž by si to uvědomovali.Do popředí se dostávají manažeři a zaměstnanci státních úřadů, s nimiž nebude možné se dohadovat.Konfliktům je lepší se vyhnout, k ničemu nepovedou.

Mohou se vrátit nedořešené záležitosti z minulosti, které souvisejí s vládními agenturami.V první polovině týdne je lepší předělávat.Proces nebude rychlý, proto tyto záležitosti v žádném případě nenechávejte na později.

Profesionální, strukturovaný a pragmatický přístup vám pomůže překonat toto náročné období.Pokud máte v listopadu v plánu ambiciózní projekt, je nyní čas jej kritickým okem zhodnotit, napravit nebo nechat na lepší časy.

Retrográdní Merkur může přinést hádky a neshody v páru.

Foto: pxhere.com.

Retrográdní Merkur přinese problémy i ve vašem osobním životě.Hádky se budou týkat témat svobody, rovnosti, peněz a intimity.Astrolog vám proto radí, abyste se odvážili experimentovat v posteli a společných experimentů se vzhledem.Důvěřujte své druhé polovičce a pusťte ji na setkání s přáteli bez skandálů.

‚Párové plavby do neznáma budou o víkendu obzvlášť úspěšné.Je to doba, kdy se můžete nejen dobře bavit, ale také cítit jednotu a vzájemné porozumění, které tu dříve nebylo,‘ poznamenala Volodina.

Již dříve astroložka jmenovala tři znamení zvěrokruhu, která budou mít v roce 2024 nejvíce štěstí.

Na základě telegramového kanálu Vasilisy Volodinové.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten