HomeŽivotní stylRozhodně ne: pět věcí, které byste neměli říkat ani svým nejbližším přátelům

Rozhodně ne: pět věcí, které byste neměli říkat ani svým nejbližším přátelům

Často se chceme podělit o své radosti či neštěstí, probrat události, vyslechnout rady, názory blízkých lidí.Jsou však věci, o kterých bychom neměli mluvit ani s nejbližšími, domnívají se psychologové.

Například není nutné vyprávět o nevěře.Do cizích vztahů by se obecně nemělo zasahovat.Pokud jste si tedy všimli, že je vyvolený vašeho přítele nebo kamaráda s jinou ženou, neměli byste se s tím svěřovat.Je důležité si uvědomit, že situaci neznáte zevnitř, a proto můžete situaci jen zhoršit.

O osobní nevěře byste také neměli mluvit.Přátelství není věčné, může kdykoli skončit a je zcela nepředvídatelné.Proto všechna tajemství osobního života držte v tajnosti, protože i ten nejlepší přítel může vaše tajemství udržet jen do určité míry.S přátelstvím skončí i mlčení.

Psychologové doporučují, abyste si informace o svých výdajích a příjmech nechávali pro sebe.Existuje mnoho závistivých lidí a může se také stát, že přátelství skončí, pokud někdo není schopen včas splatit dluh.Pomoc s penězi obecně velmi často končí nepříjemnými historkami.

Zapomeňte na historky z intimního života.Ženy si obecně velmi rády vyprávějí, ‚jak to je‘.Chválením partnera, vyprávěním o tom, jak je báječný v posteli, můžete dosáhnout zcela nečekaného efektu: přítel začne všechny tyto slasti prožívat na vlastní kůži, a to s vaším milencem.

Již dříve nám jeden psycholog řekl, jaké věty by se neměly říkat dítěti.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten