HomeŽivotní stylRusové byli jmenováni měsícem, kdy bude nejmenší mzda z důvodu dovolené nebo...

Rusové byli jmenováni měsícem, kdy bude nejmenší mzda z důvodu dovolené nebo nemocenské

Každý majitel telefonu se setkal s tím, že i při malé minusové teplotě si přístroj rychle sedne.Mnoho lidí si myslí, že problém zde lze vyřešit pouze koupí nového přístroje, ale ne.Eldar Murtazin, analytik umělé inteligence a trhu mobilních komunikací, uvedl, že výdrž baterie v chladu lze zvýšit.

Všichni majitelé telefonů by si měli zapamatovat 1 velmi jednoduché pravidlo.Samozřejmě potřebujete správné podmínky, na které se výrobce zaměřil.Pokud vám bude venku zima i s čepicí a rukavicemi, přístroj začne reagovat na počasí.A to se projevuje tím, že rychle ztrácí náboj.

Mnoho lidí bezstarostně hází telefon do nejchladnější kapsy – vnější, ještě hůře, pokud je to batoh nebo taška.Abyste zabránili vybití baterie přímo venku, měli byste zařízení vkládat pouze do vnitřní kapsy, protože je to nejteplejší místo.

To platí jak pro levná, tak pro drahá zařízení.

Foto: @felipepelaquim/unsplash.com.

Pokud se vaše zařízení vybije, jediným přáním je co nejdříve ho dobít.Mnoho lidí má dnes přenosnou power banku, ale její používání v mrazu se nedoporučuje.Jde o to, že se poškodí články baterie, což vede ke ztrátě kapacity.Je lepší jít se na 15 minut zahřát do nákupního centra, dobíjení můžete využít i v autobuse, kde je tepleji než na ulici.

Dříve Wylsacom řekl, jak zachránit svůj přístroj po pádu do sněhu.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten