HomeŽivotní stylS hrůzou zjistíte, co je právě v kurzu: zde se podívejte na...

S hrůzou zjistíte, co je právě v kurzu: zde se podívejte na nejmódnější srpnovou manikúru – smoking (foto)

V trendech nehtového designu opět ‚tichý luxus‘.Dnes je obzvlášť populární ‚nahá‘ manikúra, známá jako no-nicure.Pokud však nejste připraveni zcela se vzdát nátěru, web navrhl skvělé řešení – manikúru ‚dinner jacket‘.Slibuje, že v srpnu bude nejmódnější.

Manikúru ‚dinner jacket‘ vymyslel známý manikér Tom Bacik.Ten dělá bezchybné nehty Vanesse Hudgens, Seleně Gomez a Jennifer Lopez, které jeho služeb využívají už léta.Právě J.Lo mistra inspirovala k vytvoření designu ‚dinner jacket‘.

Může se jednat o francouzskou manikúru, při níž špička nehtu zůstává sněhově bílá a základ je pokrytý černým lakem.Další variantou je francouzská manikúra s podélným černým pruhem.

Budete žasnout, co je v módě: tady je ukázka toho, jak vypadá nejmódnější srpnová manikúra, ‚dinner jacket‘ (foto).

Foto: BETINA_GOLDSTEIN, TOMBACHIK, AMYLE.NAILS, THEHANGEDIT.

Na internetu lze již najít mnoho dalších variant tohoto designu.Vaší fantazii se meze nekladou, existují pouze dvě pravidla: použijte černou a bílou barvu a oddělte je zřetelnými čarami.Ombry a aury jsou zde nevhodné – v manikúře ‚dinner jacket‘ by měla být přítomna přísnost, píše The Symbol.

Dříve vyšlo najevo, jaké tenisky už nejsou v módě.

Zvýšení přídavků, zavedení pracovní výchovy ve školách a zákaz změny pohlaví: vyšlo najevo, jak nové zákony obrátí život v Rusku naruby.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten