HomeŽivotní stylSérie The Last of Us byla obnovena pro druhou sezónu

Série The Last of Us byla obnovena pro druhou sezónu

Americká televizní společnost HBO se postará o produkci druhé sezóny seriálu The Last of Us.Premiéra měla jeden z nejlepších výsledků v online kinech a byla nadšeně přijata fanoušky stejnojmenné hry.

HBO se o obnovení seriálu pro druhou sezónu podělila na svých oficiálních účtech na sociálních sítích.

‚Seriál The Last of Us se vrátí pro další sezónu na HBO Max,‘ stálo v oznámení.

To znamená, že podrobnosti o pokračování, hereckém obsazení a dalších detailech projektu zatím nejsou známy.Je pravděpodobné, že autoři budou vycházet z děje druhého dílu stejnojmenné videohry.Minimálně v první sérii The Last of Us byl dodržen kánon, který zajistil takový úspěch prvních dílů seriálu.

Série The Last of Us byla obnovena pro druhou sezónu.

Foto: Snímek obrazovky z traileru k filmu The Last of Us (režie: Craig Mazin, Neil Druckmann, 2023).Craig Mazin, Neil Druckmann, 2023).

Všimněte si, že v Rusku společnost Sony nedala povolení k oficiálnímu promítání série.Fanoušci však přesto mohou filmovou adaptaci The Last of Us zhlédnout.Pro dabing nového projektu si HBO vzalo ruské studio Red Head Sound.První dva díly s ruským dabingem jsou již k dispozici ke zhlédnutí.

Již dříve vyšlo najevo, že Rusové zůstanou bez série filmů o Harrym Potterovi již 31. ledna.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten