HomeŽivotní stylSkutečný rozdíl mezi drahými a levnými šampony odhalen: vědělo to jen pár...

Skutečný rozdíl mezi drahými a levnými šampony odhalen: vědělo to jen pár lidí

Odborník na krásu, stylista a image-maker Sergej Matreničev v exkluzivním rozhovoru s portálem ‚A teď pozor!‘ vysvětlil, zda existuje rozdíl mezi masově prodávanými šampony a dražšími značkami.Jak se ukázalo, ví to jen málo lidí.

‚Rozdíl samozřejmě existuje.Za prvé je tu možnost výběru.Profesionální firmy vyrábějí úzce zaměřené řady, které pokrývají jedinečné potřeby, a vždy mají širší sortiment.

Za druhé je to samozřejmě složení ingrediencí.Profesionální značky, jako je Keune, používají pouze přírodní složky nebo složky na bázi přírodních minerálů.

Výrobky hromadné péče bývají ještě méně příznivé vzhledem k tomu, že jsou méně koncentrované a vyžadují větší množství.

Chtěl bych upozornit na skutečnost, že se jedná o velký obchod a výběr produktů odráží především potřeby cílové skupiny.Je těžké srovnávat, ale je důležité si uvědomit, že rozdíl tu je! Myslím, že ti, kteří jej používají, mi dají za pravdu,‘ vysvětluje odborník.

Dříve odborník vysvětlil, v jakých barvách si nemůžete barvit vlasy po 35 letech.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten