HomeZajímavéSnadné způsoby výuky angličtiny: online platformy přicházejí na pomoc

Snadné způsoby výuky angličtiny: online platformy přicházejí na pomoc

Chcete se naučit anglicky, ale ještě nejste připraveni platit za kurzy a lektory? Existuje mnoho způsobů, jak se učit anglicky zdarma online — od videolekcí až po bezplatné chatovací roboty v messengerech, kde je k dispozici interaktivní výuka.Ale pěkně popořadě.

Za prvé, na YouTube najdete mnoho užitečných materiálů.Sledování výukových videí v angličtině – je skvělý způsob, jak si zlepšit základní slovní zásobu, porozumění poslechu a výslovnost.Můžete se přihlásit k odběru kanálů, které zveřejňují lekce pro různé jazykové úrovně.

Za druhé existují samostatné aplikace pro výuku jazyků, například Duolingo.Existují interaktivní cvičení, která prověří vaši slovní zásobu a znalosti gramatiky.Prostřednictvím herní mechaniky vám program pomůže vypěstovat si návyk pravidelně cvičit.

Zatřetí, na internetu existuje mnoho užitečných podcastů v angličtině , které můžete poslouchat na cestách nebo ve volném čase.To vám pomůže rozvíjet vaše poslechové dovednosti.

Cizí jazyky se také můžete začít snadno učit přímo v messengerech.Například Rakuten Viber má chatbota.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten