HomeŽivotní stylStačí 4 lžíce a zažloutlé bílé prádlo bude jako nové: to je...

Stačí 4 lžíce a zažloutlé bílé prádlo bude jako nové: to je to, co musíte udělat s prádlem

Mnoho lidí má staré bílé oblečení, na kterém se usadily skvrny nebo prostě ztratilo svůj dřívější vzhled.Nespěchejte však s posíláním prádla na hadry.Vyřešit častý problém není ve skutečnosti tak složité.

Jak radí portál ‚Belnovosti‘, dát bělost oblečení může dát speciální prostředek – odstraňovač skvrn s aktivním kyslíkem.Budete ho potřebovat asi čtyři polévkové lžíce.Zbytečné není ani použití běžného pracího prášku a bělidla.Pro požadovaný účinek stačí jedna polévková lžíce každé složky.

Výše uvedené prostředky pro domácnost nasypte do velké nádoby a zalijte je vroucí vodou.Poté, co se pěna, která vznikla v důsledku reakce, začne usazovat, můžete do roztoku vložit špinavé prádlo a zalít pěti litry vody.

Poslední fází je vyvaření.Odborníci doporučují špinavé oblečení ‚vyvařit‘ po dobu 20 minut a troubu vypnout.Po vychladnutí roztoku lze prádlo vyjmout.Pak zbývá vyprat výrobky způsobem, na který jste zvyklí, a těšit se z výsledku.

Již dříve vyšlo najevo, jak můžete v kuchyni používat kancelářské sponky.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten