HomeŽivotní stylStojí pár korun a jsou vhodné pro každého: 4 nejlepší séra proti...

Stojí pár korun a jsou vhodné pro každého: 4 nejlepší séra proti vráskám

Odborníci z MarkiKachestva shrnuli výsledky svého výzkumu a jmenovali pět nejlepších a levných sér proti vráskám.Každý z výrobků má komplexní působení a také optimální složení.

Favoritem se podle výsledků výzkumu stalo sérum s názvem iUNIK Tea Tree Relief Serum.Je založeno na rostlinných složkách, které hydratují a posilují pleť.Zároveň se sérum dokáže zbavit i hlubokých vrásek.

Na druhém místě se umístil výrobek s názvem Levrana Squalane.Je vhodný i pro citlivou a podrážděnou pleť.Obsahuje nasycený uhlovodík, který také zpomalí stárnutí.

Třetí místo odborníci přisoudili hydratačnímu séru-aktivátoru Librederm.Vyniká tím, že obsahuje kyselinu hyaluronovou s nízkou molekulární hmotností, takže si poradí i s hlubokými vráskami.

Čtvrté místo obsadilo sérum Novosvit Concentrate.Kromě kyseliny hyaluronové obsahuje i kolagen.Tyto složky pleť hydratují a spouštějí přirozené regenerační procesy.Odborníci si všimli zejména příjemné textury a také rychlého vstřebávání.

Dříve odborníci jmenovali účesy, které prozrazují nemladý věk.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten