HomeŽivotní stylStokrát chladnější než Turecko: sem byste měli letět na dovolenou - a...

Stokrát chladnější než Turecko: sem byste měli letět na dovolenou – a pamatovat si to na celý život

Mnoho Rusů začíná plánovat dovolenou už na začátku roku.Vybrat destinaci však může být obtížné.Odborníci nám prozradili, kolik stojí dovolená v Latinské Americe.

Podle odborníků jsou z mnoha destinací v Latinské Americe za nejoblíbenější považovány Mexiko, Brazílie a Argentina.Na tyto země připadá 90 procent celkového počtu prodaných zájezdů.Zároveň je možné se tam dostat pouze pomocí leteckých spojů.

Každá destinace zároveň nabízí velké možnosti pro dovolenou.Například v Mexiku si můžete odpočinout v letoviscích Cancún a Riviera Maya.Desetidenní dovolená v těchto místech vyjde na zhruba 93 tisíc rublů na osobu, bez započtení letů.

V Jižní Americe můžete osobně vidět slavné kapybary.

Foto: vladimircech/en.freepik.com.

Cestování do Brazílie bude dražší.Cesta na deset dní pro jednu osobu bude stát 350 tisíc rublů.Opět bez započtení letenky.Přitom letenky budou stát od 200 do 370 tisíc rublů.

Kombinované zájezdy jsou považovány za univerzální a výhodnou variantu.Například včetně Argentiny s Brazílií.Vydat se na takovou cestu pro dvě osoby může stát od 900 tisíc do 1,1 milionu rublů.

Již dříve bylo jmenováno pět výhodných destinací pro dovolenou v únoru.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten