HomeŽivotní stylTajemné a svůdné: těchto 5 odstínů rtěnek je pro podzim jako stvořených

Tajemné a svůdné: těchto 5 odstínů rtěnek je pro podzim jako stvořených

Vizážistka Liya Akhmedova v rozhovoru s portálem ‚A teď pozor!‘ uvedla, že letos na podzim jsou nejmódnější a nejrelevantnější odstíny rtěnek teplých a sytých barev: vínové, tmavě hnědé, švestkové, terakotové a marsalové.

Burgundská je sytý a svůdný odstín, který je na podzim vždy v kurzu.Vytváří tajemný a luxusní vzhled, který se hodí pro každodenní líčení i večerní vycházky.

Tmavě hnědá rtěnka dodá vašim rtům teplo a útulnost.Tento odstín se skvěle hodí k podzimní paletě barev a pomáhá vytvořit přirozené, ale výrazné líčení.

Švestková rtěnka je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí svému vzhledu dodat tajemství a hloubku.Skvěle se hodí k tmavému oblečení a podzimním doplňkům.

Terakotové odstíny jsou vhodné pro vytvoření jemného a přirozeného vzhledu.Marsala je kombinací vínové a hnědé, což z ní činí ideální odstín pro podzim.Tato rtěnka dodá vašim rtům tajemný a výrazný vzhled.

Dříve Achmedová vyprávěla o správné technice nanášení podkladové báze, která pomůže vyhnout se šmouhám a vytvořit bezchybné líčení.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten