HomeŽivotní stylTajná zbraň každé ženy: přidejte ji do své kosmetické taštičky a budete...

Tajná zbraň každé ženy: přidejte ji do své kosmetické taštičky a budete neodolatelná

Olga Gorbunova, vizážistka, mistr obočí a kadeřnice, exkluzivně pro portál ‚A teď pozor!‘ prozradila, jaký produkt by měl být v kosmetické taštičce každé ženy.Odbornice poznamenala, že nepostradatelnou věcí pro líčení je transparentní pudr.

‚Transparentní pudr umožňuje odstranit z pleti přebytečnou mastnotu a lesk, takže je matná.To je užitečné zejména pro ty, kteří mají pleť se sklonem k mastnotě.Pudr absorbuje kožní maz a udržuje pleť matnou,‘ uvedla vizážistka.

Průsvitný pudr se hodí ke každému odstínu pleti a zároveň zvyšuje výdrž make-upu.To platí zejména pro T-zónu (čelo, nos, brada).

‚Transparentní pudry mohou být hydratační pudry s obsahem kyseliny hyaluronové, takové pudry jsou skvělé pro oblast pod očima nebo pro pleť se sklonem k vysušování a v případě potřeby je lze také zónovat,‘ řekla Gorbunová.

Vizážistka také radí vyzkoušet transparentní pudry s mikrozářivkami, které vytvářejí efekt lesklé pleti.K dispozici je také pudr s ND efektem, který pleť zmatní.

Dříve vizážistka radila pudrovat řasy, abyste je zvýraznili.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten