HomeŽivotní stylTakhle se to nenosí - vypadá to lacině: stylista vysvětlil, jak zacházet...

Takhle se to nenosí – vypadá to lacině: stylista vysvětlil, jak zacházet s černou barvou

Návrhář Naz Maher vysvětlil, jak správně nosit černou barvu, aby nevypadala lacině.Podle Maherové by věci černé barvy měly být v šatníku každé dívky, ale je těžké s tímto odstínem zacházet.

Malé černé šaty, sako černé barvy a stejné mokasíny jsou oděvy, s nimiž lze vytvářet různé image.Šaty se hodí pro mnoho příležitostí, sako okamžitě udělá mašli přísnou a elegantní a boty dodají ženskost.

Při výběru oblečení černé barvy je důležité věnovat pozornost některým bodům.Nekupujte oblečení tohoto odstínu stejné struktury nebo materiálu, udělejte si pestrost.Můžete si pohrát s kůží, hedvábím a vlnou, budou se navzájem dobře kombinovat.

Černý vzhled doplňte barevnými doplňky.

Foto: Eliza Ari/pexels.com.

Pokud zvolíte monotónní černý vzhled, nezapomeňte ho doplnit doplňky jiných barev, nejlépe světlých.Vyzdvihněte vzhled, věnujte pozornost líčení, totálně černý styl vypadá skvěle se světlými očima nebo rty.

Neperte černé oblečení příliš často a nenoste je v létě za slunečného počasí, protože tento pigment rychle vybledne a věci budou vypadat ošuntěle a lacině, uzavřela stylistka v rozhovoru s publikací ‚Večerní Moskva‘.

Připomeňme, že dříve stylisté jmenovali hlavní trend obuvi v roce 2024.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten