HomeŽivotní stylTakhle vypadá luxus: nejmódnější make-up v roce 2024 - jmenované top trendy

Takhle vypadá luxus: nejmódnější make-up v roce 2024 – jmenované top trendy

Do roku 2024 zbývají už jen týdny.Už v lednu se změní nejen stránka kalendáře, ale také módní trendy.Odborníci nám prozradili, jaké líčení bude v roce 2024 obzvlášť aktuální.

Podle odborníků se vyplatí věnovat pozornost přírodnímu obočí už v lednu.Takový trend si postupně získává oblibu i na konci roku 2023.Obočí bude stačit lehce učesat, načež je záměrně ‚zplstnatí‘.Pro ty odvážnější existuje alternativa.Mnozí stylisté tvrdí, že do módy přijde odbarvené obočí.

Neméně aktuální budou i šípy.Mohou být vyrobeny v různých variantách.V módě bude klasické tenké, krátké, široké, grafické a dokonce i světlé.Zvláštní pozornost si zaslouží šípy geometrických tvarů.Jsou vhodné pro večerní líčení.

Tyto techniky bude schopen zopakovat téměř každý řemeslník.

Foto: freepik/ru.freepik.com.

Do módy se vrátí také technika kouřových očí.Luxusně bude vypadat zejména v odstínech hnědé.Takové líčení bude stačit doplnit rostoucími šípky.

Pozornost věnujte také tvářence.V roce 2024 budou neméně aktuální.Zejména pokud jde o krémové nebo gelové produkty.V případě tónovacích krémů bude třeba být opatrnější.V roce 2024 je lepší volit beztížné, lehké produkty.

Hlavní věcí, na kterou bychom neměli zapomínat, jsou rty.Červená rtěnka neztratí svou pozici a bude dobývat trendy i v lednu.Aktuální budou zejména vínové a vínové barvy.

Dříve byly jmenovány nejlepší ruské krémy na obličej vhodné pro ženy po 40 letech.Tyto produkty účinně bojují proti změnám pleti souvisejícím s věkem.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten