HomeŽivotní stylTam se chystají všichni: byla vyhlášena nejdostupnější a nejdražší země pro dovolenou...

Tam se chystají všichni: byla vyhlášena nejdostupnější a nejdražší země pro dovolenou v roce 2024

Bělorusko je považováno za jednu z nejdostupnějších dovolenkových destinací pro Rusy.Zástupci Asociace turistických operátorů Ruské federace nám prozradili, proč se vyplatí koupit si tam dovolenou právě teď.

Odborníci ujistili, že poptávka po zájezdech do Běloruska v poslední době výrazně vzrostla.Zvláště často si Rusové začali kupovat poukazy do sanatorií.Na období leden-únor 2024.

‚Počet rezervací na leden-únor 2024 převyšuje počet rezervací na stejné období roku 2023 od 30 % do 100 % v závislosti na regionu, objektech a cestovní kanceláři,‘ – uvedli odborníci.

Do Běloruska je možné se dostat vlakem.

Foto: freepik/ru.freepik.com.

Zdůraznili také, že počet prodaných poukazů do běloruských sanatorií již překročil čísla pro rok 2019.Zároveň se tento trend nijak neprojevil na cenách.Například podobná dovolená na Kavkaze je v průměru dražší o 20-30 %.

Mnoho běloruských sanatorií však zatím ceny letních dovolených neoznámilo.Vzhledem k tomu si mnoho Rusů začalo rezervovat jarní termíny.

Již dříve vyšlo najevo, že se v Rusku objeví nová přímořská letoviska.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten