HomeŽivotní stylTento vzhled zavání starou dámou na míle daleko: šest věcí, které vás...

Tento vzhled zavání starou dámou na míle daleko: šest věcí, které vás zestárnou o 20 let

Existuje řada věcí, které na manekýně vypadají velmi hezky, ale na ženě 45+ budou ‚mami, netruchli‘.Abyste na takové věci nenarazili, musíte je ‚znát od vidění‘.

Například věkově starším ženám je kategoricky zakázáno vůbec se přiblížit k vitríně s objemnými náušnicemi.Takové vždy opticky věk, táhnoucí ušní lalůček.Další špatná volba – plastové.Nejlepší volbou jsou drobné šperky z drahých kovů.

Zapomeňte na velkou tašku, do které snadno vklouznou i dvě kila brambor a mrkve.Dejte přednost kompaktním doplňkům, jinak můžete vypadat jako dáma, která odešla do důchodu před 30 lety s ‚klasickým kufrem‘.

Vyplatí se odmítnout masivní kabelky oblíbené u mladých dívek.

Foto: Debora Cardenas/unsplash.com.

Pokud se chystáte běhat nebo do posilovny, nemusíte vypadat jako ‚taška‘, která se bojí ukázat svou siluetu.Není potřeba mít objemné věci.Nejlepší volba – sportovní oblečení, ve kterém je pohodlně, ale zároveň v něm určitě uděláte vítězný akcent.

Co byste ještě neměla volit:

 • Kalhoty s nízkým sedem.
 • Legíny s příliš světlým potiskem.
 • Široký pásek, který zatěžuje postavu.
 • Dříve jsme si povídali o třech věcech, které dělají každý vzhled stylovým.

  Zdeněk Pohlreich
  Zdeněk Pohlreich
  Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
  RELATED ARTICLES

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Am beliebtesten