HomeŽivotní stylTohle nenos: oblíbený oděv mezi ženami 40+, který je děsivě tlustý a...

Tohle nenos: oblíbený oděv mezi ženami 40+, který je děsivě tlustý a vypadá příšerně

Stylistka a image-makerka Maria Ababkova exkluzivně pro portál ‚A teď pozor!‘ prozradila, jaké oblečení by ženy po 40 letech neměly nosit.Bohužel mnoho ruských žen si oblíbilo právě ty věci, které je stárnou a dokonce v nich vypadají tlustě.

‚Hubené džíny, zejména pokud jste malého vzrůstu a máte postavu s velkými prsy a velkým břichem, vypadají hrozně.Všechny druhy lurexu, syntetické halenky, halenky, které jsou těsné.Tříčtvrteční rukávy, které jsou navíc sotva natažené přes ruku – to se nevyplatí nosit,‘ – říká stylistka.

Nenosit toto: Oblíbený oděv mezi ženami 40+, který je děsivě tlustý a vypadá příšerně.

Foto: Alena Kalita/Russian Look/Global Look Press, rawpixel.com/freepik.com.

Podle odbornice je lepší vzdát se sukní do půli kolen – dávno vyšly z módy.Image-maker také radí nekombinovat šaty s větrovkami, protože to vypadá nevkusně.Pozornost je třeba věnovat také obuvi.

‚Metalizované detaily na botách, zejména letních, vypadají hrozně.Boty s perforací, a pokud jsou to ještě k tomu lodičky. Je to prostě kombinace nesmyslů,‘ řekla Ababková.

#vp-2-slot-mobile {margin-bottom: 10px; }

Tohle nenos: Oblíbený oděv mezi ženami 40+, který je děsivě tlustý a vypadá příšerně.

Foto: Victor Lisitsyn/Global Look Press.

Dříve stylista řekl, jaké věci vyšly z módy.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten