HomeŽivotní stylTop 5 nejmódnějších trenčkotů pro podzim-2023: stylové, hodí se k jakýmkoli botám...

Top 5 nejmódnějších trenčkotů pro podzim-2023: stylové, hodí se k jakýmkoli botám a oblečení

Stylistka Elena Červová v rozhovoru s portálem ‚A teď pozor!‘ vyprávěla o pěti aktuálních modelech trenčkotů a mackintoshů a vysvětlila, k čemu se dají nosit.

Jednou z nejlepších voleb pro letošní podzim je podle ní lakovaný trenčkot.Dokonale absorbuje vlhkost a nenechá vás zmoknout ani v dešti.Navíc vytvoří stylový vzhled díky efektnímu vzhledu lakované kůže.

Druhou možností je trenčkot s objemnými rukávy.Rukávy lucerny nebo boofs, stejně jako dlouhé rukávy dodají vaší image originalitu, neobvyklost a styl.

Nezapomeňte také na základní trenčkoty v béžové, černé a šedé barvě.Jsou vždy v módě a dají se nosit k jakémukoli oblečení a botám, takže pro vás bude snadné vytvořit stylový vzhled.

‚Džínové nebo džínové mackintoshe jsou nyní stále v kurzu, protože móda roku 2000 stále získává na popularitě.Doporučuji vám, abyste se poohlédli po oversize modelech, abyste si s takovým trenčkotem nebo pláštěnkou mohli zachovat vzdušnost.Maxi mackintoshe vypadají neuvěřitelně cool s širokými kalhotami, maxi sukněmi nebo mini šaty.Takový model se kombinuje s botami na platformě, podpatku nebo na plocho a je jedním z letošních trendů, který rozhodně stojí za vyzkoušení,‘ uvedla odbornice.

Již dříve bylo oznámeno, k čemu letos na podzim nenosit béžové trenčkoty.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten