HomeReceptyTuk se vám spaluje před očima: pět nejlepších potravin pro silné hubnutí

Tuk se vám spaluje před očima: pět nejlepších potravin pro silné hubnutí

Nadbytečný tuk zůstává pro mnoho lidí palčivým problémem.Štíhlost není jen znakem krásy, ale také důkazem zdraví člověka.Abychom se zbavili přebytečných tukových zásob, je třeba použít komplexní přístup: správně jíst a být fyzicky aktivní.

Pokud se pro vás tuk stal skutečným problémem, stojí za to zařadit do svého jídelníčku 5 potravin, které mají schopnost spalovat přebytečný tuk, doporučuje ‚Belnovosti‘.

Pálivé chilli papričky pomáhají urychlit metabolické procesy v těle, zvyšují vitalitu a naplňují tělo energií.Čím je paprička pálivější, tím lépe spaluje tuky.

Pokud budete zázvor pravidelně přidávat do hlavních jídel jako koření, můžete zapomenout na nachlazení a jako bonus shodit přebytečná kila.Zázvor posiluje imunitní systém, odstraňuje nedostatek živin v těle, pomáhá zbavit se tukových zásob.

Skořice snižuje chuť k jídlu, pomáhá zvládnout chuť na sladké, je výborným pomocníkem v boji proti cukrovce.Na základě tohoto koření připravujeme nápoje v kombinaci s medem, přidává se do různých pokrmů a pečiva.

Grapefruit je považován za jeden z účinných produktů, které pomáhají redukovat tukové zásoby.I když nezměníte svůj jídelníček, pravidelná konzumace tohoto ovoce přinese pozitivní výsledek.Potíž je v tom, že hubnutí a spalování tuků zajišťují výhradně hořké části grapefruitu.

Z nápojů je lepší zvolit zelený a bílý čaj.Tyto druhy čaje nejenže spalují tuky, ale také pomáhají očistit tělo od toxinů a škodlivin.Nápoje se doporučuje pít každý den.Je však vhodné hlídat si celkové množství kofeinu, abyste se vyhnuli problémům se spánkem, varují odborníci.

Již dříve se odbornice na výživu Irina Oleynik vyjádřila k vykládacím dnům.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten