HomeŽivotní stylTyto pánské boty jsou k mání: 5 nejstylovějších párů pro podzim 2023

Tyto pánské boty jsou k mání: 5 nejstylovějších párů pro podzim 2023

Stylistka Ksenia Bolilaya exkluzivně pro portál ‚A teď pozor!‘ prozradila, jaké pánské boty budou v módě letos na podzim.Odbornice vyzdvihla pět trendů, které ještě nějakou dobu neztratí na aktuálnosti.

S těmito pánskými botami se roztrhl pytel: 5 nejstylovějších párů pro podzim-2023.

Foto: IMAGO/Manfred Segerer/Global Look Press.

Tenisky se staly oblíbenou obuví mužů po celém světě zdaleka nejen na sportovních hřištích.Letos na podzim se vyplatí poohlédnout se po neobvyklých odstínech.

‚Očekává se, že designy tenisek budou odvážnější a experimentálnější, oblíbené budou modely využívající pestré barvy a neobvyklé materiály,‘ uvedl stylista.

#vp-2-slot-mobile {margin-bottom: 10px; }

Tyto pánské boty jsou k mání: 5 nejstylovějších párů pro podzim 2023.

Foto: chandlervid85/freepik.com.

Ani brožové boty neztrácejí na významu.Kožené boty s perforací dodají vzhledu eleganci.’Klasická pánská obuv bude pravděpodobně trendy i v roce 2023.Očekává se však, že designy brogue budou modernější a elegantnější s využitím neobvyklých detailů a textur,‘ uvedla Bolilaya.

Tyto pánské boty jsou k mání: 5 nejstylovějších párů pro podzim 2023.

Foto: mrsiraphol/freepik.com.

Boty jsou vždy oblíbenou volbou pro podzim a letošní rok není výjimkou.’Očekává se, že boty budou mít drsnější a mužnější vzhled, budou vyrobeny z odolných materiálů a s pohodlnou podrážkou,‘ uvedl odborník.

Tyto pánské boty jsou k mání: 5 nejstylovějších párů pro podzim 2023.

Foto: Rolf Vennenbernd/dpa/Global Look Press.

V kurzu zůstávají také mokasíny.’Očekává se, že budou mít modernější a stylovější design, možná s použitím jasných barev nebo neobvyklých detailů,‘ řekl stylista.

Tyto pánské boty jsou k mání: 5 nejstylovějších párů pro podzim 2023.

Foto: rawpixel.com/freepik.com.

Mokasíny stojí za to si v obchodě prohlédnout.Tyto boty jsou pohodlné a stylové, skvěle se hodí na začátek podzimu.’Očekávejte, že mokasíny budou k dostání v různých materiálech a barvách,‘ upozornila Bolilaya.

Již dříve vyšlo najevo, jak se zbavit záhybů na botách.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten