HomeŽivotní stylTyto voňavé květy zastíní každou růži: bohatě kvetou až do podzimu a...

Tyto voňavé květy zastíní každou růži: bohatě kvetou až do podzimu a nevyžadují žádnou údržbu

Růže je mimořádně vybíravá květina, která vyžaduje pečlivou péči.Proto se někdy vyplatí nahradit ji jinými plodinami.Dachnikov jmenoval tři nenáročné alternativy růží, z nichž každá také bohatě kvete až do podzimu.

Výbornou alternativou k růžím mohou být primulky froté.Během kvetení potěší jasnými poupaty a také příjemně voní.Hlavní výhodou je, že rostlina nevyžaduje téměř žádnou péči.

Za pozornost stojí také begonie froté.Dokáže doplnit každý interiér a také snadno odolává mrazu.Rostlina může kvést až do pozdního podzimu, uvádí portál ‚Belnovosti‘.

Další vynikající obdobou růže je balzamína.Květina se ujímá jak v květináči, tak v otevřeném terénu.Rostlina nevyžaduje pečlivou péči a během kvetení potěší i světlými poupaty.

Dřívější dacha pěstitelé byli nazýváni chytrým způsobem, jak zničit bramborového chrobáka coloradského na bramborách bez chemie.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten