HomeŽivotní stylUšetřete 10-15 tisíc: špičkové letovisko bude dostupnější - Indonésie připravuje bezvízový styk

Ušetřete 10-15 tisíc: špičkové letovisko bude dostupnější – Indonésie připravuje bezvízový styk

Další turisticky oblíbená země se rozhodla zrušit vízová omezení pro ruské občany.Indonésie zařadila Rusko na seznam zemí, pro které zvažuje rozšíření bezvízového styku.

Podle místních úřadů by to mělo nejen přilákat turisty z různých zemí včetně Ruska, ale také podpořit hospodářský růst Indonésie.Tuto iniciativu navrhl indonéský ministr cestovního ruchu a kreativní ekonomiky Sandiaga Uno na setkání s prezidentem Joko Widodem.

Indonésie plánuje zrušit víza pro všechny Rusy.

Foto: Komsomolskaja pravda/pexels.com.

Widodo vyzval, aby byl seznam zemí zahrnutých do programu připraven do konce prosince.Zahrnoval také Austrálii, Čínu, Francii, Indii, Spojené státy, Velkou Británii a některé další země, uvedl místní deník JakartaGlobe.

Nyní musí být vízum do Indonésie vydáno při příletu, pokud Rusové plánují dovolenou na Bali nebo v jiném letovisku v zemi na dobu nepřesahující 60 dní.Stojí asi 35 dolarů, vydává se na měsíc s možností prodloužení o dalších 30 dní, píše ambotis.ru.Při zrušení víz bude úspora pro čtyřčlennou rodinu činit asi 14000 rublů.

Připomeňme, že nedávno obdržela víza tří zemí Elena Letuchaya hovořila o odchodu z Ruska.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten