HomeŽivotní stylV těchto červnových dnech je přísně zakázáno pracovat: všichni se jich bojí...

V těchto červnových dnech je přísně zakázáno pracovat: všichni se jich bojí jako ohně

Astroložka Julia Gikis exkluzivně pro portál ‚A teď pozor!‘ prozradila, ve kterých červnových dnech je nežádoucí pracovat.Podle odbornice jsou právě v těchto obdobích možné strašné potíže.

‚V červnu jsou čtyři dny, kdy byste měli naslouchat svému zdraví a tělu a uvědomit si, jak jste energeticky naplněni.Pokud se cítíte slabí, budete v těchto dnech prožívat pasivitu.Ti, kteří jsou silnější, se mohou unavit mnohem rychleji než obvykle,‘ řekl astrolog.

11. června je nebezpečný 23. lunární den, kdy je lepší nepracovat, protože je spojen s destrukcí a násilím.’Je to den, kdy je třeba hlídat svůj domov, kde byste měli provádět úklid.Vezměte si v tento den volno nebo si odpočiňte, abyste šetřili svou energii,‘ radí Gikis.

14. června je kritický 26. lunární den, který přinese zmatky a hádky.Astrolog radí více odpočívat a šetřit.

17. června je nešťastný 29. lunární den.V žádném případě byste neměli začínat nové záležitosti a věnovat se plánování.Dobře půjdou pouze akce související s každodenním životem.

24. června je šestý sluneční den spojený s relaxací a odpočinkem.’Neměli byste se stresovat, nadávat a dokonce ani zvyšovat hlas.Raději si udělejte čas na své děti,‘ říká astrolog.

Již dříve astrolog jmenoval znamení zvěrokruhu, která v červnu zbohatnou.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten