HomeZajímavéVaše vana bude za pouhých 5 minut jako nová: jednoduchý roztok vás...

Vaše vana bude za pouhých 5 minut jako nová: jednoduchý roztok vás zbaví žloutnutí a usazování vodního kamene

Litinové a akrylátové vany mohou časem ztratit svůj původní sněhobílý vzhled a zežloutnout nebo se na nich objeví vodní kámen.Může k tomu přispět mnoho faktorů, včetně nesprávné regulace teploty nebo použití nekvalitních materiálů.

Avšak místo toho, abychom se zabývali důvody, proč tomu tak je, se dnes podíváme na účinný způsob, jak obnovit lesk a čistotu vaší vany během několika málo minut.

Nejprve si zakupte gel na bělení.Tekutý bělicí gel v tomto případě nebude fungovat, proto při jeho nákupu věnujte pozornost formě výrobku.

Zadruhé navlhčete celý povrch vany vodou.Poté naneste bělící gel v rovnoměrné vrstvě na vnitřní a horní povrch vany.

Za třetí, vezměte si oboustrannou houbu na mytí.Začněte měkkou stranou a důkladně otřete celý povrch vany.

Za čtvrté počkejte asi tři minuty , aby bělící gel působil na nečistoty.Poté použijte tvrdou stranu houbičky k odstranění nejodolnějších skvrn a usazenin.Nezapomeňte ošetřit konev a vodovodní kohoutek.

Za páté důkladně vypláchněte vanu teplou vodou a odstraňte zbytky gelu na bělení a rozpuštěné nečistoty.

Díky této rychlé a snadné metodě použití gelu na bělení získá vaše vana původní lesk a čistotu během pouhých pěti minut.Tato metoda je navíc úsporná, protože jeden litr gelu na bělení stojí asi dva dolary a vydrží dlouho.Dodržováním těchto pokynů budete moci obnovit krásu a hygienu své koupelny bez přílišné námahy a nákladů.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten