HomeŽivotní stylVenku je vánice a -30 °C, ale nohy jsou v teple: z...

Venku je vánice a -30 °C, ale nohy jsou v teple: z těchto bot si můžete vybrat – Fashion 2024

Únor je také měsícem, kdy mráz zůstává tvrdě na nohou, a tento měsíc mnoho obchodů pořádá závěrečné výprodeje, takže můžete najít nejen ty nejmódnější, ale i nejteplejší páry s příjemnou slevou.V zimě 2024 si můžete vybrat ze čtyř modelů.

Dutinky se prostě hodí ke každému vzhledu – sportovnímu i klasickému.Ale co teplo? Všechno je v pořádku.Jen si vezměte verzi na silné podrážce, pak můžete chodit i při -30 stupních.

Teplé dupačky se hodí ke každému vzhledu.

Foto: Inga.G/freepik.com.

Měsíčňané, nazývaní také moonwalkers.Tento model se podobá dutiki, ale s vysokým dříkem – takový pár je ideální pro ruskou zimu, můžete dokonce projít závějemi a nedostanete sníh.

Trekingové boty jsou vyrobeny z nepromokavých materiálů a také se zateplením.Jejich reliéfní podrážky vám zabrání uklouznutí i v silném náledí.

Uggs jsou opět v kurzu.Nyní existuje mnoho možností, takže bude snadné najít ten správný model.Nejteplejší varianta do tuhých mrazů – boty z přírodního semiše a kožešiny.

Již dříve jsme vám řekli, co je třeba udělat s botami, aby neklouzaly v ledu.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten