HomeŽivotní stylVezměte si je z pultů obchodů hned teď: těchto 6 barev zeštíhlí...

Vezměte si je z pultů obchodů hned teď: těchto 6 barev zeštíhlí naprosto všechny ženy

Správný odstín oblečení může nejen doplnit image, ale také korigovat případné nedostatky postavy.Zejména opticky zeštíhlit.Osobní stylistka-image-makerka Alina Charisová pojmenovala šest barev, které zeštíhlí naprosto každou ženu.

Pokud chcete opticky zeštíhlet, rozhodně byste měla do svého šatníku zařadit černou.Je to klasika a hodí se ke všem bez výjimky.Nemusíte vytvářet zcela černý look – jeden kousek v tomto odstínu můžete použít k bodové korekci té či oné části těla.

Grafitově šedá je velmi podceňovanou barvou.Pokud zvolíte správný tón, dokáže korigovat jakoukoli postavu.Nezapomeňte na hnědou – mírně tlumený odstín snadno skryje kila navíc.

Modrá má chladný tón, který opticky zmenšuje každou ženu.Nekupujte si však modré džíny s oděrkami, zdůraznil stylista v rozhovoru pro MarieClaire.

Studená zelená vždy přijde na pomoc, pokud potřebujete skrýt nějaká ta kila navíc.Zvláštní pozornost je třeba věnovat smaragdové – i ta image prodraží.Podobné vlastnosti má i vínová barva, která bude na brunetách vypadat nádherně.

Dříve jmenované kožené předměty, na které je lepší zapomenout, abyste nevypadali jako městský slizoun.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten