HomeŽivotní stylVložte houbu do lednice a budete překvapeni výsledkem - tento trik zná...

Vložte houbu do lednice a budete překvapeni výsledkem – tento trik zná jen málokdo

Během letních dnů mnoho lidí trpí horkem a hledají způsoby, jak se rychle ochladit.Existuje jeden jednoduchý a levný způsob, který pomůže obnovit normální zdraví i ve třicetistupňových vedrech.Jedná se o kuchyňskou houbičku.O takový neuvěřitelný způsob záchrany se podělil portál ‚Belnovosti‘.

Je třeba namočit několik čistých houbiček vodou a každou z nich vložit do samostatného sáčku se sponou a běhounem.Poté všechny sáčky uzavřete a vložte je do mrazicího oddílu chladničky.Jakmile nastane potřeba, můžete jeden ze sáčků vyjmout a přiložit si jej na čelo, ruku nebo nohu a houbu v sáčku použít jako chladivý obklad.

Výhodou zmrazené houby je, že zůstává dlouho chladná.I po úplném rozpuštění ledu zůstává kompres použitelný, téměř veškerá voda zůstává uvnitř výrobku.Kromě toho lze sáček kdykoli vrátit do mrazničky.

Použití kuchyňské houbičky jako chladivého obkladu je jednoduchý trik, jak porazit horko.Je to skvělé řešení pro ty, kteří nechtějí utrácet peníze za drahá chladicí zařízení.

Již dříve vešlo ve známost ukončení koupací sezóny v regionu hlavního města.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten