HomeŽivotní stylVtipné i méně vtipné: 5 detailů, které Rusům v Dubaji nahánějí husí...

Vtipné i méně vtipné: 5 detailů, které Rusům v Dubaji nahánějí husí kůži

Dlouho se věřilo, že Rusy je snadné poznat v jakékoli zemi na světě.V Dubaji je to ale nejjednodušší podle pěti vtipných i ne tak vtipných znaků.

Prvním z nich je, že ti, kteří přijeli, a zejména ti, kteří se odstěhovali, se prohánějí po ulicích ve sportovním oblečení.Muži – v šortkách a žabkách, dámy – v teplácích.To je pro místní obyvatele velmi nepříjemné.Zkrátka se chovají, jako by byli doma.

Rusové se také velmi často oblékají do všeho luxusního a ohnutého a vždy se snaží nosit věci s drahými logy.Bohatí Rusové jsou v tomto obzvláště nápadní.Čtvrtý údaj shrnuje druhý a třetí detail – vášeň pro okázalý okázalý luxus.Tím se Rusové snaží zapůsobit na místní boháče.

A konečně přílišná otevřenost v oblékání.Spojené arabské emiráty jsou muslimskou zemí a na některých místech znamená odhalení určitých částí těla potíže se zákonem.To však neplatí pro restaurace.Tam se ruské krásky vyřádí, píše web woman.ru.

Již dříve byly jmenovány 4 detaily v oblečení, které prozrazují ruské ženy po celém světě.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten