HomeReceptyVůbec ne hnusný tenhle záliv: recept na novoroční pokrm z 'Ironie osudu'...

Vůbec ne hnusný tenhle záliv: recept na novoroční pokrm z ‚Ironie osudu‘ byl odhalen

Ippolit a Žeňa Lukašinovi ze sovětského novoročního filmu ‚Ironie osudu aneb S lehkou párou!‘ vůbec nechutnal Naděnčin lakušník, ale to je věc vkusu, takže 31. prosince můžete své hosty překvapit a servírovat pokrm z legendárního filmu.

Publikaci ‚Kopeysky Rabochiy‘ se podařilo získat sovětský recept na zálivku z knihy ‚O chutné a zdravé stravě‘ vydání 1998.

Složení: jeden kilogram platýse nebo platýse, 250 g majonézy, 1 polévková lžíce.Želatina, okurky, rajčata, olivy.

Jak připravit:.

Rybu je třeba zbavit kůže oddělením filetů, poté ji posypat solí a kořením.Malé filety sroluj na polovinu nebo do závitku a pošli vařit na 10-15 minut.Poté do majonézy je třeba dát polovinu nabobtnalé želatiny, předem zalité vodou, důkladně promíchat.Filety vložte do misky, zalijte majonézou a želatinou a nechte ztuhnout.Nakrájejte okurky, olivy a rajčata nadrobno a položte je na filé.Filety zalijeme zbylým vychladlým roztokem želatiny a necháme v chladu ztuhnout.

Již dříve hostesky prozradily recept na tajný salát, který bude ideální náhradou nudného oliváče.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten