HomeŽivotní stylVůbec žádné vrásky a záhyby: takhle byste se měli barvit po padesátce

Vůbec žádné vrásky a záhyby: takhle byste se měli barvit po padesátce

Líčení po padesátce se vážně liší od toho, které ženy používají v mládí.S přibývajícím věkem je důležité vybírat správné odstíny a pamatovat na drobné triky.Vizážistka Yana Roskoshnaya nám prozradila, jak se zbavit vrásek a rýh.

Vrásky můžete udělat téměř neviditelné pomocí korektoru.Musíte ho rozetřít v místech, kde jsou věkové změny pleti nejvíce patrné, a také ho rozetřít.To vše můžete provést pomocí velkého štětce.

S přibývajícím věkem vizážisté doporučují používat nude odstíny rtěnek.Je důležité, aby nebyly tmavší než dva tóny.Dalším bodem je volit produkty s malým množstvím matných odstínů – to pomůže skrýt věk.

Roskoshnaya doporučila nahradit černou tužku hnědou.Bude vypadat přirozeněji a pomůže zvýraznit vaši pleť.Pudr je lepší nahradit podkladovým krémem.Na tetování obočí a rtů raději zapomeňte – vypadá nepřirozeně.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat šipkám.Je lepší kreslit je nikoli očními linkami, ale tužkou nebo stíny, shrnula Roskoshnaya v rozhovoru s woman.ru.

Dříve stylista Vladislav Lisovec pojmenoval věci, kterých je čas se zbavit.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten