HomeŽivotní stylVypadat na 50 za 30: tajemství omlazujícího líčení pro zralé ženy

Vypadat na 50 za 30: tajemství omlazujícího líčení pro zralé ženy

Ženy po padesátce si musí pečlivěji vybírat kosmetiku, aby prostřednictvím líčení opticky omládly.Kromě toho je důležitá také technika aplikace produktů.

Je tedy naprosto nezbytné používat podkladovou bázi pod podkladový krém.U produktů, které nezacpávají vrásky a neupozorňují na ně, zvolte lehký podkladový krém teplých barev s tenkou vrstvou.Naopak husté textury jsou mimo hru.

Zralé ženy by si měly uvědomit, že na obličeji by neměly být žádné grafické a zřetelné linky.Proto není nutné malovat spodní řasy a místo oční linky zvolit tužku na oči šedých nebo tmavě hnědých barev.

Nezapomeňte na rozjasňovač.Díky němu můžete pleti navrátit zářivost a objem a odvést pozornost od nedokonalostí pleti.Rtěnky si můžete vzít pouze s hydratačním složením, ale lepší je použít lesk na rty v jemných růžových nebo broskvových odstínech.Matné a tmavé rtěnky jsou přísným tabu, uvádí LIFE.

Již dříve vizážistka vysvětlila, jak pečovat o suchou pleť.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten