HomeŽivotní stylVzhled hyzdí zastaralé podzimní kabáty, které celý vzhled znepřehlední

Vzhled hyzdí zastaralé podzimní kabáty, které celý vzhled znepřehlední

Navzdory množství stylových a teplých variant kabátů ruské ženy nejčastěji nadále nosí to, co si koupily před několika lety.Nepochybně existují věčné klasiky, ale některé modely už dávno ztrácejí na aktuálnosti.

Stylisté pojmenovali šest zastaralých variant, které je lepší nechat v minulosti a nevnášet je do svého podzimního šatníku.Tyto věci kazí image, dělají ji nudnou, bezradnou a v některých případech i ponurou.

Odborníci nedoporučují kabáty s nevýrazným potiskem, zejména z tmavé látky.Pokud opravdu chcete nosit potisk, zastavte se u světlého kabátu s leopardím vzorem – je to trend, který je dnes módní.

Zapomeňte na modely s krátkými rukávy, tenké kabáty na zip, kabáty s kožešinovými límci a kabáty s malými kovovými knoflíky.Plášť se žakárovým vzorem by měl také zůstat viset ve skříni do lepších časů, pokud není krátký, píše portál ‚Koupím‘.

Připomeňme, že dříve stylistka ukázala strašně zastaralé podzimní boty.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten