HomeŽivotní stylZ těchto rtů se vám bude chtít kousat: jak zopakovat trend líčení...

Z těchto rtů se vám bude chtít kousat: jak zopakovat trend líčení želé rtů pro léto 2023

Sociální sítě ovládl nový trend v líčení rtů – želé rty.Rty díky němu vypadají jako želé bonbony a máte chuť si je ukousnout.

Celé tajemství spočívá v mokrém efektu s lesklým povrchem, který poskytuje příjemný lesk.Není vůbec těžké tento trend, který pochází z Jižní Koreje, zopakovat.

Nejprve rty dobře hydratujte, a pokud je to potřeba, předem je vydrhněte.Rty by měly vypadat zdravě, neměly by na nich zůstat žádné prasklinky.Pro lepší efekt můžete následně použít bázi nebo korektor, aby byla barva sytější.

Poté naneste tónovací nebo matnou rtěnku, můžete také použít tužku na rty.Rtěnkou ani tintem nešetřete, můžete ji nanést i ve dvou vrstvách, ale nezapomeňte ji nechat zaschnout.Posledním krokem je spousta kvalitního lesku na rty.

Lesk by neměl být lepkavý, vybírejte co nejlehčí textury, pak budou rty opravdu připomínat šťavnaté želé bonbony, radí Marie Claire.

Již dříve vyšlo najevo, jak vypadá top manikúra pro červenec-srpen-2023.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten