HomeŽivotní styl'Za chvíli to začne být skutečné': věštkyně navrhla pět způsobů, jak si...

‚Za chvíli to začne být skutečné‘: věštkyně navrhla pět způsobů, jak si přát, aby se vám přání určitě splnila

Hvězda ‚Bitvy senzibilů‘ Kazetta Achmetžanová prozradila, jak si na Silvestra přát, aby se přání splnila.Existuje pět způsobů, které vyhoví všem chutím.

– Zúčastněte se naší soutěže v OK a vyhrajte ceny!

První.Po úderu zvonkohry nakreslete svůj sen.Pak kresbu sroluj do svitku, převaž červenou nití a zapečetí kapkou vosku z červeně zbarvené svíčky.Než vosk ztuhne, napiš na něj své iniciály a svitek zavěs na vánoční stromek.Na Štědrý den by se měl svitek sundat a schovat.Přání se brzy splní.

2. Je třeba sníst 12 hroznů, dokud hodiny na Silvestra neodbijí 12krát.V této době je třeba myslet na sen a věřit, že se určitě splní.Všimněte si, že jadérka, která se zachytila v hroznech, by měla být vyplivnuta.A je nutné to udělat před posledním úderem.

Za třetí Vyrobte si malou krabičku a ozdobte ji: potřebujete-li peníze, pokryjte ji bankovkami na hraní, sníte-li o lásce – červenými srdíčky.Blízko půlnoci 31. prosince napište na lístek své přání, vložte ho do krabičky, dotkněte se ho levou rukou a řekněte: ‚Mé přání je tajné, ale brzy se stane skutečností.‘ Vložte ho do krabičky a nechte ho tam.

Pak krabičku vyjměte, držte ji v rukou, otevřete krabičku, vyjměte list a vyhoďte ho z okna.Krabičku je však třeba uschovat, dokud se přání nesplní.

Za čtvrté Hodinu před příchodem nového roku zašeptej své přání tak, že natrháš okvětní lístky čerstvých květů.Když začne odbíjet zvonkohra, zopakuj přání ještě jednou, utrhni tři okvětní lístky, hoď je do sklenice šampaňského a vypij ‚elixír‘.To by mělo být provedeno před dvanáctým úderem.

Pátý.Přivolejte na pomoc sílu jejich živlů podle jejich horoskopu, zatímco zvonkohra bije.Zemská znamení si musí přát na minci a nosit ji v kapse, dokud se jim nesplní.

Vodní znamení by měla napsat přání na papírovou loď, za tlukotu hodin ji vypustit do nádrže s vodou a opakovat slova o snu.Pak by se měla óda vylít a loď by se měla nést tak dlouho, dokud se přání nesplní.

Vzdušná znamení by si měla pořídit čínské lucerny, které vypustí na oblohu spolu se svými sny, když hodiny odbijí dvanáctou hodinu.Ohnivá znamení by měla přání vyslovit na plamen svíčky několik minut před Silvestrem, píše StarHit.

Již dříve bylo oznámeno, jak vyslovit přání v den zimního slunovratu, aby se určitě splnilo.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten